Akdeniz ve Ege Kültür Turu

4 Haziran 2013 Salı

               

.

Kültür Turları
Akdeniz ve Ege kültür turlarına son yıllarda ilgi arttı. İstanbul’da başlayan tur Antalya vararak başlıyor. Antik Roma Köprüsü’ne giderek köprülü kanyon’a ulaşabilirsiniz. Rafting yapma şansını yakalayabilir ve güzel maceralar yaşayabilirsiniz

akdeniz tatil turları
akdeniz turları
Kültür Turu Günlük Aktiviteler
3. gün Fethiye’de devam eden kültür turu Demre, Noel Baba Kilisesi, Kekova Tekne Turu, Kaputaş Plajı, Kaş, Kalkan, Saklıkent’te tur boyunca gidilen yerler arasında bulunuyor.
4. gün yine tur aktivitesi dolu dolu geçiyor. Ölüdeniz, Dalyan Tekne Turu, İztuzu Plajı, Marmaris gibi güzelliklerle dolu yerler ve aktiviteler Akdeniz ve Ege kültür turuna dahil olarak devam ediyor.
5. günde bodrumda devam eden kültür turu Aşıklar Yolu, Akyaka, Gökova Tekne Turu, Azmak Çayı Sandal Turları yapılıyor.
6. gün yine Bodrum tekne turuyla kültür turu devam ediyor. Bafa Gölü, Şirince, Efes Antik Kentide
7. gün görebileceğiniz yerler arasında bulunuyor.
Son gün yani 8. gün dönüş yolculuğu başlıyor. Dönüş yolculuğunda da verilen molalar ve yol boyunca görüp keşfetmek isteyeceğiniz yeni yerlerle kültür turu son buluyor.

Akdeniz ve Ege Bölgeleri Kültür Turu
Tur boyunca müze Kart, rehberlik ve tekne ücretleri alınmıyor. Sabah kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği size ait oluyor. Ancak, anlaşmalı restaurantlar sayesinde kişi başı oldukça makul ücretlerle bu ihtiyaçlarınızıda karşılayabiliyorsunuz.
Akdeniz ve Ege Kültür turunda tarihi yerleri keşfetmekten ziyade adeta tatil yapar gibi tekne turları, rafting, sandal turları vb. aktivitelerle doyasıya eğlenebilirsiniz. Akdeniz ve Ege Kültür Turu 7 gece 8 gün süren ve Akdeniz ile Ege denizinin güzelliklerini birlikte yaşamanızı sağlayan, muhteşem bir kültür turudur.

Benzer Konular

0 yorum:

Yorum Gönder